Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jest okazja do wyczesania to urzędnik czesze. Przecież to niczyja kasa. A drożej bo przecież za załatwienie sprawy doliczono prowizję. O co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, że to prawda.... Stare komusze święto jest uroczyście celebrowane i teraz? Nie wierzę, że to prawda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dubrze robita.Przycie kubita musi z czygoś żyć.A gawiedź rżnunć ile się da.Bo łona łod tygo je!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Elizówce hehe - czy ktoś z was pseudo dziennikarzy kupuje kwiaty na Elizówce? Bo np ja nie, ja kupuję w najbliższej kwiaciarni. Też mi porównanie.. Inna sprawa to jaki był sens wydawać publiczne pieniądze na jakieś kwiatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Na Elizówce hehe - czy ktoś z was pseudo dziennikarzy kupuje kwiaty na Elizówce? Bo np ja nie, ja kupuję w najbliższej kwiaciarni. Też mi porównanie..
Ok."2 tys. 80-centymetrowych holenderskich róż" kupiłbyś w najbliższej kwiaciarni??? Startuj na skarbnika miasta - masz wszelkie potrzebne walory A Nie doczytałeś krytykowanego tekstu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobne sprostowanie, Prawda i Społeczeństwo - Kraśnik jest gazetą internetową, zarejestrowaną w SO w Lublinie. http://dziamber.wordpress.com/2010/07/09/d...e2%80%93-18010/ http://dziamber.wordpress.com/2010/05/19/t...e2%80%93-13210/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Dubrze robita.Przycie kubita musi z czygoś żyć.A gawiedź rżnunć ile się da.Bo łona łod tygo je!!!
Tylko, że Ofczarski jest jednym z czołowych działaczy PO w Kraśniku. Ta partia mówi chyba o innych standardach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drurni jeden to nie jest komunistyczne święto, nie znasz historii to sie nie wypowiadaj. http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzień_Kobiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde miasto musi mieć swoją czarną OFCĘ. Kraśnik Czubińskiego, Lubartów Tomasiaka, Lublin Wnuka itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Na Elizówce hehe - czy ktoś z was pseudo dziennikarzy kupuje kwiaty na Elizówce? Bo np ja nie, ja kupuję w najbliższej kwiaciarni. Też mi porównanie.. Inna sprawa to jaki był sens wydawać publiczne pieniądze na jakieś kwiatki.
hehe ale z ciebie ekonomista - kupujac 2 tys kwiatow rozejrzal bym sie czy w innej nie bedzie taniej, no ale po co jak mozna kupic u zony kolegi - powiem jedno - dziadostwo w tym krasniku!!! ale z tu sie zgodze z toba i ja tez nie widze sensu wydawania takiej kasy na bzdety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no żeczywiście ,, przepłacił '' biorąc pod uwagę że w dzień kobiet w kwiaciarniach róże tej długości kosztują okolo 10 zł ( wiem bo sama pracuję w kwiaciarni) jak chcecie to kupójcie na elizówce tylko że tam róże nie będą takie piękne i od razu gotowe do wręczenia tylko będą popakowane po 20 szt. i nie bedzie widać jakie one są a często trafiają się połamane w związku z czym trzeba wziąć więcej aby pokryć ewentualne braki .Nikt z was nie pomyślał że to wszystko trzeba przejżeć i poobrywać kolce.Cwaniaki obkolcujcie sobie 2 tys. róż.Ciekawie kto by się tym zajął w UM bo na elizówce tego wam nie zrobią. A zresztą nie ma ważniejszych spraw niż żekome ,,przepłacenie'' za kwiaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko na dzień kobiet kupowane były kwiaty u pani OWCZARSKIEJ ale także na inne uroczystości,i to nie jest pierwszy rok takiej działalności .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja6 napisał:
no żeczywiście ,, przepłacił '' biorąc pod uwagę że w dzień kobiet w kwiaciarniach róże tej długości kosztują okolo 10 zł ( wiem bo sama pracuję w kwiaciarni) jak chcecie to kupójcie na elizówce tylko że tam róże nie będą takie piękne i od razu gotowe do wręczenia tylko będą popakowane po 20 szt. i nie bedzie widać jakie one są a często trafiają się połamane w związku z czym trzeba wziąć więcej aby pokryć ewentualne braki .Nikt z was nie pomyślał że to wszystko trzeba przejżeć i poobrywać kolce.Cwaniaki obkolcujcie sobie 2 tys. róż.Ciekawie kto by się tym zajął w UM bo na elizówce tego wam nie zrobią. A zresztą nie ma ważniejszych spraw niż żekome ,,przepłacenie'' za kwiaty.
ZA 10 ZŁ KUPUJE SIĘ RÓŻE Z PRZYBRANIEM A NIE TAKIE JAKIE DOSTAŁY PANIE CZYLI"GOŁE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w du.... wszystkim się poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że w 70%-80% wypowiadaja sie pracownice urzędu miasta albo kwiaciarki co im żal d.... ściska kwiatek to kwiatek dla mnie mógłby kosztować nawet złotówke jakby był z miejsca gdzie pracuje, co innego od osoby na której mi zależy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek z Lublina napisał:
Drurni jeden to nie jest komunistyczne święto, nie znasz historii to sie nie wypowiadaj. http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzień_Kobiet
Chcesz obchodzić głupkowate święta, to sobie świętuj.... Komuszki były w tym dobre - wszak wydawali nieswoje. Podobno teraz są inne czasy.... Tylko podobno???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten oto prosty sposób włodarz miasta rewanżuje się swemu byłemu zastępcy za poświadczenie, że pracował i należały mu się pieniądze w związku śmieciowym co dało mu oszczędność 100tys.zł które miał zwrócić jako nienależnie pobrane. Koledzy trzymają się dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje pewna analogia między sytuacją w kolejnych rządach a Kraśnikiem: w Warszawce w ławach rządowych zmieniają się tylko nazwiska uczestników spotkania towarzyskiego przy okrągłym stole, o który ze sporym nadużyciem mówi się, że odmieniło coś w kraju; natomiast w Kraśniku, jak w karuzeli pojawiają się te same nazwiska przy okazji robienia prywatnych interesów za "państwowe" pieniądze. Dziwne? Chyba nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy MUSIC CAFFE to tez miejska instytucja?!! Bo owe róże były wręczane również właścicielce kawiarni jak i jej córce!!! Zresztą można sprawdzić, program owego Dnia Kobiet można było zobaczyć w TV Kraśnik!! Kraśnicka MAFIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...